10 niesamowitych wskazówek mody, aby wyglądać wyższy

Kto nie lubi wyglądać na wyższy? A zwłaszcza jeśli jesteś krótką kobietą, chciałbyś różne sztuczki modowe, aby wyglądać na wyższy. Dobrą rzeczą jest to, że Internet jest zalany mnóstwem różnych wskazówek mody i sztuczek, które zapewnią ci to.
[Przeczytaj także: jak naturalnie zwiększyć wysokość]

Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, gdy oświecamy kilka niesamowitych wskazówek, aby wyglądać na wyższe, co możesz osiągnąć na te proste sposoby.
Sztuczki modowe, aby wyglądać na wyższy
Wybór odpowiednich strojów jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli chcesz wyglądać cieńszą i wyższą. Kamuflują cię we właściwych obszarach i możesz wyglądać o wiele szczuplejszy niż już jesteś. Sprawdźmy kilka hacków, które sprawiają, że wyglądasz na wyższy.
1. Palazzos z wysokiej talii
Palazzos lub spodnie wysokiej talii stworzą złudzenie mniejszego tułowia i dłuższych nóg; Niezmiennie będziesz wyglądać i wyglądać znacznie wyższy niż już! Spójrz na niektóre style tutaj:

2. Wsuń w koszulkę
Uchwycony w koszulce na pewno sprawi, że będziesz wyglądać bardziej uporządkowanego. Tego rodzaju ubrania, które sprawiają, że wyglądasz na wyższe, dają Reprezentacja Ghany w piłce nożnej mężczyzn Koszulka dobre spojrzenie, więc następnym razem wsuwasz się w tę koszulkę. Trochę dodatkowej wysokości zawsze było plusem.

[Przeczytaj także: sukienki do ukrycia brzucha]

3. Krótkie sukienki i krótkie spódnice
Te stroje to świetny sposób, aby wyglądać gorąco i wysokie dla krótkich dziewczyn. Krótkie sukienki lub krótkie spódnice oznaczają więcej skóry, a więcej skóry oznacza, że ​​twoje nogi wydają się wydłużone niż to, co są.

5. Niezależnie od stroju, spraw, aby był monochromatyczny
Monochromatyczny strój, ubrany w ten sam kolor od stóp do głów, tworzy iluzję wysokości. To rozszerza opcje garderoby, aby nosić wszystko, od mini do sukienki Maxi, co pozwoli ci nadal wyglądać wysoko.

6. Hairstyles, aby wyglądać wysoko
Więc twoja fryzura może również mieć ogromną różnicę. Aby dodać te kilka dodatkowych cali, wolaj podnieść włosy. Wypróbuj wysoką bułkę, kucyk, stylowy chignon lub zaciągnięcie się na wierzchu.
[SC: MediaD]

7. Anarkalis długości podłogi
Anarkalis o długości podłogi ponownie da iluzję długości i możesz łatwo je nosić na festiwalach i imprezach z odrobiną blinga. Chodzi o to, że musisz upewnić się, że tułów wygląda krótszy, a nogi wyglądają znacznie dłużej. Spójrz na niektóre anarkalis, które są idealne, sprawiając, że wyglądasz na wyższy:
[Przeczytaj także: Jak zwiększyć wysokość po 25]

8. Flased Kurtis
Kurtis, które nie trzymają się twojego ciała, są znacznie lepsze niż te, które przytulają twoje ciało we wszystkich niewłaściwych miejscach. Jeśli są trochę rozszerzone, będzie wyglądać, jakbyś był szczuplejszy i wyższy. Czy to nie jest najlepszy scenariusz?
Dla kobiet, które mają cięższe biodra i większą postać, te kurtis są najlepszym rozwiązaniem, ponieważ mogą sprawić, że Twoja niższa część wyglądała na węższą. W rezultacie będziesz wyglądać znacznie wyższy! Flase Kurtis to zawsze sytuacja korzystna!

9. Głębokie wiązki w stylu w bluzkach
Niezależnie od tego, czy masz na sobie bluzkę, kurtkę etniczną, czy kurta, spróbuj skupić się na noszeniu głębszych dkolnictwa. Kiedy nosisz głębszy dekolt, uwaga jest zawsze przyciągana w kierunku górnej strony ciała, co sprawia, że ​​noszący wygląda znacznie wyższy niż ona!
Jeśli nie czujesz się tak wygodnie, nosząc głęboką linię dekoltu, możesz nawet wybrać Kurtis lub bluzki, które mają szyje, które spadną po przekątnej na szyi. Bluzki z dekoltem w V Lehengas wyglądają szczególnie ładnie! Czas pochwalić się tym brzuchem, prawda? Bling to we właściwy sposób, a możesz iść!

10. Sarees jedwabne i AZ Alkmaar Koszulka krepowe
Jedwab i krepowe to dwa materiały ścięgien, które przyklejają się do twojego ciała i dają odpowiednie kontury. Ciężkie jedwabne sarees z dużą ilością haftu nie tylko wyglądają ciężko na ciele, ale także sprawiają, że wyglądasz na obficie. Trzymaj się jedwabiu, który jest delikatnie haftowany lub cekinowy sarees, aby uzyskać cieńszy wygląd.
[Przeczytaj Palmeiras Koszulka także: Kiedy dziewczyny przestają rosnąć]
Spójrz na niektóre jedwabne sarees, które mogą sprawić, że wyglądasz wyższy:

Oto dziesięć sposobów, które gwarantują, że będziesz wyglądać wyższy. Pamiętaj, że w końcu zawsze tak jest, jak się nosisz. Niezależnie od tego, czy jesteś cienki, czy nieporęczny, krótki czy wysoki, pamiętaj o powyższych wskazówkach i bądź pewny tego, co masz na sobie!
Źródło obrazów: Pinterest

Posted in Uncategorized