Wzory wybiegu jesienią 2017 r. Wzorce wiodących dystrybutorów odzieży

Wzory jesieni wybiegu 2017 wprowadzone przez wiodących dystrybutorów odzieży
04/11/2017, opublikowane przez Alanic Global
Wreszcie jesień jest tutaj, a także nadszedł czas, aby skręcić, a także zmienić swój obecny trend mody, a także zapewnić coś innego na nowy sezon. Transformacje, z którymi przechodzą światowe sceny modowe w każdym, a także każdego sezonu, są raczej zabawne, a także pokazy wybiegu, są najwyższymi lokalizacjami, w których można odkryć najlepsze najważniejsze wyróżnienia, które powierzchowne w każdym sezonie.
W tym roku Autumn jest świadkiem szerokiej gamy niezwykle niezwykłych, a także unikalnych ubrań, kolorów, a także stylów, które całkowicie cię zadziwi. Wiodący dystrybutorzy odzieży wprowadzają wzorce jesieni 2017 r. Z wybiegu do wiodących sklepów odzieżowych. Te specjalne ubrania jesienne są łatwo oferowane z rozsądnymi stawkami, a także możesz sprawić, by wyglądały oszałamiająco w tym roku.
Wzory wybiegu jesienią 2017 r. Są przez nas wyłączone dla nas.
Moc czerwieni
Czerwony został ujawniony jako kolor tej jesieni, a także ten potężny odcień jest powszechnie przyjmowany w tym sezonie. Od kurtek, po aksamitne garnitury, sukienki, wierzchołki po koszulki, a także buty, w każdym produkcie odzieżowym znajduje się odcień czerwieni tej jesieni.

Vintage wpływający na futra
Tradycyjne, a także vintage, które wpłynęły na futra, są zdecydowanie czymś, co można zająć w tym sezonie, ponieważ są wygodne, a także dodają do oświadczenia o stylu vintage, bez wysiłku. Te futrzane płaszcze są dostępne w różnych kształtach, a także wzorach, czy to dużych, długich płaszczych, krótkich kurtkach, blezerach, a także znacznie więcej, aby pomóc w noszeniu różnych strojów przy różnych okazjach.
Vintage Flaids z lat 70.
Prała zawsze nie oznacza grunge lat 90., ponieważ w tym sezonie jest nieco inaczej. Jasne wzory w kratę z lat 70. powróciły w tym roku, a te elastyczne motywy są wytwarzane na spodniach do płaszczy, sukien, a także znacznie więcej. Te wzory w kratę różnią się od flanelowych kratek, które przypominają erę grunge.
Obroże wiktoriańskie
Wiktoriańskie, które wpłynęły na zamknięte dekolty, są bardzo bardzo pod względem wzoru tegorocznego jesieni, a także w zasadzie eleganckim starszym rodzeństwem dzisiejszego golf. Wyglądają na dużo Szekspira, a także są dostępne w różnych formach, od szczytów po suknie, a także wiele więcej.

Luźne dopasowane kombinezony
Wyluzowane i nieostrożne dopasowania są szaleńcze, które określają styl używania czegoś formalnego na wyluzowane okazje. Daleko od Athleisure są bardziej podobne do dresów, oferowane w cekinach lub wykonane z aksamitu i zamszu.
Nylonowe płaszcze
Musiałeś użyć skóry lub futra, a także wełnianych płaszczy, a tym razem, jest moda noszenia nylonowych płaszczy. Są eleganckie, wygodne, a także w tym sezonie super noszenie.
Spódnice średniej długości
Piękne spódnice o długości umysłu na cielę z pełnym, a także ruchomymi ruchami podbijają światową scenę modową, a także są dostępne w różnych kolorach, nadrukach, a także wzorach. Są one również sprowadzane przez hurtowych dystrybutorów odzieży USA.
Tagi:
Najlepsza odzież hurtowa
Hurtowe dostawcy odzieży hurtowej
dystrybutorzy odzieży
Hurtowa odzież
Dystrybutorzy odzieży hurtowej
Hurtowe dystrybutorzy odzieży USA

0 0 głosów
Ocena artykułu

Zaloguj sie

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Adres URL witryny

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Adres URL witryny

0 komentarzy

Inline Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze