Minimalistyczne i neutralne koncepcje manicure, które będą dominować tej jesieni

monochromatyczne, abstrakcyjne projekty lub neutralne linie geometryczne, są całkiem tym, czego chcesz dla minimalistycznego stylu paznokci tej jesieni. Niezależnie od tego, czy robisz manicure DIY w domu, czy odwiedzasz salon, pozwól, aby te minimalistyczne style paznokci będą Twoją inspiracją. Tutaj zaokrąglliśmy nasze preferowane style, z których chcesz wziąć, od mikro-linii po proste wzory klimatu jesiennego.

Co to jest zarówno minimalistyczny, jak i neutralny manicure?

Jest to odpowiedni rodzaj manicure dla kogoś, kto nie chce wyjątkowo szczegółowego i niezwykłego zestawu lub kogoś, kto się skręca na koncepcji świątecznej gwoździ. Dla tych, którzy polerują paznokcie w domu, metody minimalistyczne, a także style są całkowicie dostępne i łatwe do odtworzenia. Oprócz wspaniałych wiadomości dla nowicjuszy paznokci.

Jak zrobić minimalistyczny manicure w domu?

Robienie własnego paznokci w domu nie jest tak trudne, jak się wydaje: upewnij się, że wybierzesz prosty styl na początek. Gór i dolne płaszcze są również ważne, ponieważ zapewnia to ochronę paznokci, a także projekt. Upewnij się, że rozumiesz podstawowe wskazówki:

W przypadku małych linii lub kropek użyj spinek do włosów lub wykałaczek. W przypadku większych kropek użyj tylnej części kosmetyków czystych lub czubka szpilki w kształcie kulki.

Użyj kwadratowej folii cyny jako kombinacji, a także lokalizacji kałużu preferowanego koloru paznokci kropki.

Dzięki wybranym narzędziem kropkowania zanurz się w kolorze, a także ostrożnie naciśnij na preferowany obszar paznokci.

Ten minimalistyczny styl paznokcia można dostosować do twojego osobistego stylu, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na neutralny kolor, czy też chcesz, aby kolor, który jest nadal dość subtelny. Kremowe i kremowe czekoladki pół i pół są idealne dla naszych preferowanych latte mleka owsianego, a także dominują tej jesieni.

Zobacz też

Jesienna moda, sklep i styl
4 Powrót do biurowych wzorów, które sprawi, że będziesz podekscytowany, przyjdź do pracy

Aby zapewnić znacznie lepsze wizualne, a także niektóre koncepcje, aby zacząć, zaokrągliliśmy koncepcje minimalistyczne i neutralne, które zdominują tej jesieni, a także przewidywać następny pomysł na manicure.

Posted in Uncategorized