Jak rozpocząć (i rozwinąć) firmę odzieżową prywatnej marki od zera w 2018 roku?

Jak rozpocząć (i rozwinąć) firmę odzieżową od zera w 2018 roku?
02/12/2017, opublikowane przez Alanic Global
Chcesz uruchomić własną linię odzieży? Nie musisz już inwestować w jednostki produkcyjne. Nie musisz też zatrudniać ekspertów za dodatkową (i niepotrzebną) pomoc. Rób rzeczy w 2018 roku. Rozpoczęcie, rozwijanie i utrzymanie firmy odzieżowej jest dziś dość łatwe-bardziej eleganckie, jeśli jesteś nieco mądry w podejmowaniu decyzji.

Oto 5 szybkich kroków, aby uruchomić i skalować własną linię odzieżową w 2018 roku Najlepszy sposób:
1. Zdecyduj, kogo zamierzasz celować
Pierwszym krokiem jest znalezienie odbiorców docelowych – kogo celuje. Nie spiesz się tutaj, trendy na rynku elementów, priorytetem własnego zainteresowania, a także celów finansowych. Bądź szczególny i wiedz dokładnie, kto kupi Twoją kolekcję. Im bardziej pewny jesteś, tym prostszy i wydajny będzie marketing i dostosowywanie Twojej kolekcji.
2. Zidentyfikuj swoich odnoszących sukcesy konkurentów
Możesz wiele nauczyć się, jak poprawić od odnoszących sukcesy konkurentów. Zrozum, że odnoszą sukcesy, ponieważ ich techniki działały idealnie. A jeśli podążasz za ich apartamentem, ty również możesz najlepiej wykorzystać tam, gdzie są, ale bez wszystkich wysiłków i kłopotów z procesem i porażką. Zidentyfikuj tych konkurentów, którzy zrobili to, co chcesz. Sprawdź ich kolekcję, zrozum ich strategie marketingowe. A potem weź podobną metodę, ale nie całkowicie ich kopiując.
3. Skontaktuj się z dobrym producentem odzieży prywatnej USA USA
To jest jeden niezbędny krok. Twój producent byłby nie mniej niż partnerem firmy. I konieczne jest wybranie tego partnera bardzo ostrożnie. Rozejrzyj się, wyszukaj online, zdobądź referencje i dowiedz się, z kogo twoi konkurenci kupują swoje hurtowe. W dzisiejszych czasach można znaleźć wielu dobrych dostawców odzieży prywatnej, jeśli będziesz ostrożny.

4. Przejdź do szczegółów swojej kolekcji
Masz rację swojego producenta – już czas, aby poprawić swoją kolekcję. Wiesz, kim są Twoi docelowi odbiorcy, po prostu zrozum ich szczególne wymagania i wymagania. Kolory, które lubią, preferowany projekt, jakość, na którą mogą sobie pozwolić. Oczywiście nie możesz uzyskać doskonałej linii odzieży; Przynajmniej staraj się to dobrze. Wejdź w szczegóły i daj swoim odbiorcom docelowym dokładnie tego, czego chcą.
5. Pierwsza cena, a następnie marketing
Zamiast nurkować bezpośrednio w marketingu – coś, co większość robi – najpierw mają strategię cenową. Wiedz za cenę, w której zamierzasz sprzedać swoją kolekcję. Być strategicznym; dobrze używać rabatów; Zrozum, jak wykorzystać swoją cenę, aby wprowadzić sprzedaż; Skieruj się do innego segmentu odbiorców z inną ceną. Po zakończeniu strategii cenowej, relokacji do marketingu swoich produktów. Zrób dobrze; dotrzeć do publiczności skutecznie; a także skup się na offline implikuje promocję.
Są to 5 szybkich kroków, aby uruchomić i skalować własną linię odzieżową w 2018 roku. Oczywiście ścieżka nie będzie łatwa. Ale dzięki niewielu inteligentnym wyborom i najlepszym podejściu możesz zmniejszyć swoje kłopoty i stworzyć firmę, która jest przeznaczona do sukcesu.
Tagi:
Odzież z marki prywatnej
Linia odzieży prywatnej
Producent odzieży prywatnej
Producent odzieży prywatnej USA USA
Producenci odzieży prywatnej Canada
Dostawcy odzieży prywatnej
Sprzedawcy odzieży prywatnej
Hurtowa

0 0 głosów
Ocena artykułu

Zaloguj sie

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Strona URL

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Strona URL

0 komentarzy

Inline Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze